Bratobójcze starcie na korzyść starszych zawodników

Wczoraj (14.11) doszło do historycznego bratobójczego spotkania o ligowe punkty pomiędzy dwiema drużynami Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski. W zaległym meczu 6. kolejki Regionalnej Ligi Trampkarzy gr. 1 Trampkarze Starsi Akademii (rocznik 2009) podejmowali Trampkarzy Młodszych (rocznik 2010-2012). Mimo ambitnej postawy młodszych zawodników, którzy m. in za sprawą Alana Rajnerowicza udało się wyrównać górą byli jednak dysponujący starsi zawodnicy, których głównym atutem były warunki fizyczne. Gole dla podopiecznych trenera zdobywali m.in. Zosia Michalska, Mateusz Pszczółkowski, Karol Domżalski, Antek Sobczyk, Marcel Dajlid, Wiktor Wisłocki oraz Tymek Fedorishchev.

W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: