Grali też juniorzy, trampkarze starsi oraz grały orliki młodsze

Co prawda już jutro (15.09) startujemy z kolejnym piłkarskim weekendem to jednak wróćmy trochę do poprzedniego, który był bardzo długi...
W niedzielę (10.09) swoje drugie starcie w Wojewódzkiej Lidze Juniorów rozegrali juniorzy Gryf Kamień Pomorski, którzy po wysokiej porażce przed tygodniem z Żakami Szczecin tym razem zagrali bardziej skutecznie i po trzech golach Kacpra Termanowskiego, dwóch Adriana Kaczmarka, jednym Kacpra Wasiulewskiego, Tobiasza Maciejewskiego i Jakuba, Majora wysoko ograli Future Szczecin zgarniając pierwsze historyczne punkty w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych.
W niedzielę (10.09) do Płot udały się dwie nasze drużyny Orlika Młodszego, gdzie tym razem nie bawiły się piłką nożną w ramach rozgrywek #PierwszaPiłka a rywalizowały na punkty w Football Factory Cup. Dla wielu naszych zawodników, było to pierwsze takie wyzwanie, dali z siebie wszystko i ostatecznie zajęli miejsca 7. i 10.
Wczoraj (13.09) na zakończenie piłkarskiego weekendu drużyna rocznika 2009 Akademii rozegrała pierwsze wyjazdowe starcie w Regionalnej Lidze Trampkarzy. Podopieczni trenera Pęcaka chociaż dysponują wąską kadrą bez nominalnego bramkarza spisali się znakomicie i po trzech golach Wiktora Wisłockiego, dwóch Antka Sobczyka oraz jednym Marcela Dajlida i Tymka Fedorishcheva wysoko ograli miejscową Falę.

W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: