Grały żaki

Wczoraj (18.11) w Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim odbyły się kolejne gry kontrolne podopiecznych Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski. W akcji można było zobaczyć drużyny żaka młodszego oraz starszego.

Najpierw na plac boju wyszli podopieczni trenera Dawida Sandzewicza, którzy zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z rocznika 2010 Football Academy Gryfice (na zdj.). Po zaciętym boju, w którym najważniejsza była zabawa górą byli goście, którzy wygrali 7:3. Następnie do rywalizacji przystąpili o rok starsi zawodnicy obydwu drużyn. Tutaj górą byli podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka, którzy wygrali 8:4. Ponieważ nasz szkoleniowiec był chory drużynę poprowadził Daniel Omelański.