Jeden z trenerów z pozytywnym wynikiem testu COVid-19

Drodzy rodzice Zarząd Stowarzyszenie Akademia Piłkarska – Gryf Kamień Pomorski pragnie poinformować, że jeden z członków naszego sztabu szkoleniowego otrzymał wczoraj wieczorem (03.11) pozytywny wynik testu obecności COVid-19. Trener ten od 30.10 był poddany samoizolacji i od tego momentu nie miał kontaktu z naszymi wychowankami. Jeszcze wczoraj wieczorem informacja o tym została przekazana rodzicom z jego grup treningowych.

Związku z zaistniałym faktem władze naszej Akademii są w kontakcie z jednostką PSS-E w Kamieniu Pomorskim i pragniemy Państwa uspokoić. W zeszłym tygodniu zajęcia grup treningowych ze szkoleniowcem, który otrzymał pozytywny wynik, odbyły się na świeżym powietrzu, zawodnicy i trener nie korzystali z szatni i ponieważ młodzi adepci piłkarstwa mieli ograniczony bezpośredni kontakt ze szkoleniowcem to nie ma ryzyka zarażenia w tym przypadku i przeciwwskazań do dalszej aktywności fizycznej. Prosimy jednak o obserwowanie swoich pociech i informację, gdyby działo się coś niepokojącego. Dbajmy o Siebie i najbliższych.

Z poważaniem Zarząd Stowarzyszenia Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski.