Kolejne dwa ekologiczne turnieje piłki nożnej za nami

W niedzielę (28.05) na sztucznym boisku im. Adama Eryka Forella odbyły się kolejne dwa turniej #PierwszaPiłka. Tym razem nasi zawodnicy z rocznika 2015/2016 - grupa srebrna w ramach rozgrywek ZZPN #PierwszaPiłka - Żak F2 - grupa I gościli drużyny Fali Międzyzdroje, AP RCR Międzyzdroje oraz Wybrzeża Rewalskie Rewal, natomiast dwie godziny później w ramach rozgrywek żaka starszego F1 - grupa P. roczniki 2014 oraz 2015/2016 - grupa złota gościli drużyny Bizonu Cerkwica, Iskry Golczewo oraz Akademii Piłkarskiej Świerzno a wszystko to w ramach Projektu Program Społecznik - Ekologiczne Turnieje Piłki Nożnej.
Przy ładnej pogodzie było pełno pięknych akcji, parad bramkarskich i obronnych, strzałów na bramkę, dryblingów i oczywiście cała masa pięknych goli przy dopingu wspaniałej publiczności - rodziców. Całe wydarzenie miało charakter sportowego i rodzinnego pikniku dzięki rodzicom naszych małych adeptów piłkarstwa, którzy przeszli samych siebie. Stoły uginały się od przygotowanych słodkości, napojów, owoców. Po zakończonej rywalizacji w rytm muzyki uczestnicy dostali dwustronne dyplomy (wzbogacone o informacje jak poprawnie segregować odpadki w myśl zasady #SegregujNa5) i medale oraz skosztowali ciepłych kiełbasek.
Turniej ten zostały zorganizowany w ramach mikrododatacji współfinansowanej ze środków samorządu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach zadania publicznego "Społecznik na lata 2022-2024 – Program Marszałkowski” program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz.
#PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik,#społecznik, #KARR #PierwszaPiłka #PIERWSZAPILKA #ZZPN #ZZPNToMy #PiłkaNożnaSpaćNieMożna
Fotorelacje:
W piłkarskiej przygodzie wspierają nas:
Gmina Kamień Pomorski
PSB Mrówka Budowlana Dziwnów