Kolejne występny podopiecznych AP Gryf

W piątek (9.03) młodzi piłkarze z rocznika 2006/2007 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski na zaproszenie Football Academy School of Excellence udali się do Szczecina żeby zmierzyć się w sparingu z wyselekcjonowaną drużyną FASE Szczecin z rocznika 2007. Podopieczni Dawida Sandzewicza mimo ambitnej postawy nie sprostali wyżej notowanemu rywalowi i ulegli 7 do 13. Mimo porażki pod piłkarskim balonem FASE nasi zawodnicy nie załamują się, co więcej motywuję ich ona do dalszej pracy na treningach.

Zawodnicy uczestniczący w tym meczu to: Mikołaj Termanowski, Rafał Augustyniak, Fabian Bodek, Hubety Bodek, Aleksander Woźniak, Adrian Konopski, Kacper Polak, Marcel Lorek, Bartosz Wójcik, Dominik Ryznar, Błążej Sawuła.

W sobotę (10.03) szansę na wykazanie mięli ich koledzy z rocznika 2010 (także trenowani przez Dawida Sandzewicza), którzy udali się do Gryfic na zaproszenie Football Academy Gryfice. Zmierzyli się oni ze Spartą Gryfice, Wybrzeżem Rewalskim Rewal, AP Baltica Świnoujscie, Intermarche-Regą Trzebiatów, Pomorzaninem Nowogard i drużyną gospodarzy.

Spotkania podczas turnieju Winter Cup Football Academy 2010​ odbywały się na zasadzie gry każdy z każdym lecz nie była prowadzona żadna klasyfikacja. Liczyła się dobra zabawa wśród zawodników na boisku i poza nim, jak również rodziców dopingujących swoje pociechy. Każdy był po prostu wygranym.

Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowy medal i dyplom a każ​da drużyna puchar.