Kolejny piłkarski weekend rozpoczęty
Dzisiejszymi (10.06) meczami młodzików starszych oraz młodszych Akademii rozpoczęliśmy kolejny piłkarski weekend w wykonaniu młodych zawodników spod herbu Gryfa.
Ci drudzy w Pniewie odrabiali zaległości w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Młodszego gr. B. Niestety wyjazd pod Gryfino niezbyt im się udał i ostatecznie po 60. Minut gry wysoko przegrali z miejscowym Błękitem. Honorowego gola dla naszej drużyny zdobył Igor Majcher.
Półgodziny później swoje ostatnie spotkanie w Regionalnej Lidze Młodzika gr. 1 rozegrali zawodnicy, z roczników 2009/2010, którzy nie udali się do Pniewa, bądź jutro nie zagrają (lub zagrają w mniejszym wymiarze) w meczu Wojewódzkiej Lidze Trampkarza Młodszego gr. B w Dębnie. Chociaż, więcej okazji mieli gospodarze, to jednak trzeba przyznać starcie z drużyna Akademia Piłkarska Świerzno zakończyło się sprawiedliwym remisem 3:3. Gole dla kamieńskiego zespołu zdobyli: Robert Maciejewski, Aleksander Borczyk oraz Paweł Małysza. Warto podkreślić, że świetne zawody między słupkami w barwach gości rozegrał były zawodnik AP Gryf Bartosz Wiśniewski.
Oczywiście to nie koniec piłkarskich emocji. Plan kolejnych przedstawia się następująco:
I Klasa Juniorów Młodszych - Szczecin U17
11.06 / 10:00
Obiekt Sportowy Bandurskiego, Szczecin ul. Bandurskiego 1
#PierwszaPiłka Skrzat G1 gr. H
11.06 / 11:00
Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim, ul. Wolińska 1
WLTm gr.2 - U14
11.06 / 13:00
Boisko UKS Dębno, ul. Daszyńskiego 20
#PierwszaPiłka Orlik Starszy E1 gr. G
Winkids Świnoujście, AP Gryf Kamień Pomorski, Fala Międzyzdroje, Iskra Golczewo I i II