Ligowe podsumowanie piłkarskiego weekendu - vol. 20

Miniony weekend obfitował w multum piłkarskich emocji. Tak jak pisaliśmy w Baltic Cup uczestniczyły trzy nasze roczniki (2007,2008, 2009). O ich występach można przeczytać sporo, więc skupmy się teraz na pozostałych zespołach bowiem poza najmłodszymi grupami grały też pozostałe drużyny Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski.

Piłkarski weekend tradycyjnie rozpoczął się w piątek. Podopieczni trenera Stanisława Kuryłły udali się do Gryfic, gdzie w ramach 22. kolejki Terenowej Ligi Trampkarzy gr. 1 zmierzyli się ze Szkółką Piłkarską Diego. Niestety rocznik 2004/2005 wrócił z tej wyprawy na tarczy przegrywając 3:7. Gole dla naszej drużyny zdobyli Tomasz Rosal dwa i Adam Lisowski.

W sobotę do Gryfic udał się rocznik 2010 (na zdj.), przez ponad 1,5h towarzysko grał ze swoimi rówieśnikami ze Sparty Gryfice. Spotkanie to zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem piłkarzy AP Gryf Kamień, którzy wystąpili w następującym składzie: Aleksander Krzyżanowski, Igor Majcher, Karol Domżalski, Maciek Polakowski, Maciek Paliwoda, Mateusz Krzywański oraz Sandzewicz Antek. Po zakończonym meczu na chłopców czekała pizza niespodzianka.

W tym samym czasie rocznik 2006 uzupełniony trzema zawodnikami z rocznika 2005 udał się do Świnoujścia na mecz ligowy z AP Baltica Świnoujście, który nasi podopieczni wygrywali 5:4 po emocjonującym meczu. Bramki dla naszej drużyn strzelali: Fabian Bodek dwie Marcel Brzęczkowski, Adrian Kaczmarek i Kuba Karczmarski.

Drużyna AP Gryf wystąpiła w następującym składzie: Bruger Aleksander, Wójcik Bartek, Karczmarski Kuba, Bodek Fabian, Kamiński Mateusz, Kaczmarek Adrian, Kasuła Eliasz, Kułaga Maciej, Drzewiecki Mikołaj, Ryterski Kuba, Brzęczkowski Marcel, Teodor Chrostowski i Maciejewski Tobiasz.

Skrzaty Turniej w Świnoujściu

Trzy godziny później także w Świnoujściu w akcji można było zobaczyć rocznik 2011. Podopieczni trenera Pawła Pawlaczyka niemal fruwali po boisku i zdecydowanie wygrali wszystkie spotkania. Drużyna AP Gryf wystąpiła w składzie: Szymon Beczak, Jakub Interewicz, Igor Janiszewski, Bartłomiej Szczęsny, Oliwier Matysiak, Charles Liedtke, Alan Cieluch i odkrycie turnieju Filip Pawlaczyk.