Małe derby powiatu na remis

W piątek (10.08) doszło do ciekawej gry kontrolnej pomiędzy trampkarzami AP Gryf Kamień Pomorski i Vinety Wolin. Spotkanie seniorskich zespołów tych klubów jest określane mianem derbów powiatu, więc można powiedzieć mieliśmy małe derby.

Mecz ten jak na spotkanie towarzyskie zgromadził dużą liczbę kibiców, którzy w sumie mogli zobaczyć aż osiem goli. Zwyciężcy nie wyłoniono. Ostatecznie padł remis 4:4.

- Bardzo fajne zawody, dużo bramek, momentami bardzo dojrzała gra z jednej i drugiej strony a przede wszystkim gra fair play - mówił po spotkaniu szkoleniowiec kamieńskiego zespołu Stanisław Kuryłło.

Bramki dla kamieńskie drużyny zdobyli:

40. minucie, Rosal

45. minucie Lisowski

50. minucie Brzęczkowski

65. minucie Stankowiak .

AP Gryf zagrał w składzie :Jarmuł, Jacewicz , Brzęczkowski, Popiołek, Chrostowski, Idzik, Termanowski, Bielawski, Lisowski, Rosal, Karczmarski, Maciejewski, Krzywański, Rogowski, Woźniak, Dąbrowski, Janik.