Młodzik starszy wygrywa z liderem
Piłkarski weekend młodzieżowe i dziecięce zespoły spod herbu Gryfa rozpoczęły starciem Regionalnej Ligi Młodzika gr. 1, w którym Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski podejmowała lidera rozgrywek OKS R - Football Goleniów. Co warto podkreślić goście do tej pory na swoim koncie zgromadzili komplet punktów.
O ile dwa tygodnie temu do gry naszych zawodników można było mieć sporo zastrzeżeń tym razem zagrali oni zdecydowanie lepiej, wykorzystując swoje doświadczenie zdobyte na boiskach lig wojewódzkich, które większość z nich zgromadziła w tym jak i poprzednich sezonach. Samo spotkanie też stało na niezłym poziomie, bowiem rywal także konstruował swoje ładne akcje, ale w końcowym rachunku zabrakło mu trochę szczęścia i wyrachowania. Kamieński zespół rocznika 2009/2010 był nieco bardziej skuteczny i ostatecznie po golach Aleksa Rajnerowicza, Wiktora Wisłockiego i Roberta Maciejewskiego wygrał to starcie 3:0.
To nie koniec piłkarskich emocji. Plan kolejnych przedstawia się następująco:
- WLMm gr.2 - U12
Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski U12 - Jeziorak Szczecin U12
23.04 / 10:00
- #PierwszaPiłka Orlik E1 gr. G
Klub Sportowy "Fala" Międzyzdroje U11, Winkids Świnoujście U11, Iskra Golczewo U11 I i II, Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski U11
24.04 / 11:00
Stadion Miejski w Międzyzdrojach, ul. Aleja Róż 7
- WLTm gr.2 - U14
Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski U14 - UKS Dębno U14
24.04 / 14:00
- #PierwszaPiłka Żak F1 gr. C