Młodziki i Orliki zagrały z Olimpią Kowary

Przypominamy, że od piątku (25.08) młodzi piłkarze Akademii Piłkarskie Gryf Kamień Pomorski z roczników 2004, 2005, 2007, 2008 oraz 2009 przebywają na obozie przygotowawczym w Kowarach. Po wtorkowym zwycięstwie trampkarzy nad Olimpią Kowary, w czwartek (30.08) swoje sprawdziany z gospodarzami mięli piłkarze z rocznika 2007 oraz 2008.

Najpierw zagrali starsi czyli młodzicy, którzy zostali uzupełnieni kilkoma młodszymi zawodnikami. Ich spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem kamieńskiej drużyny 8:0.

Po kilku minutach przerwy do gry wkroczyli zawodnicy, którzy w tym roku zagrają w kategorii wiekowej orlika starszego. Także ich pojedynek zakończył pewną wygraną 12:1. W obydwu meczach w rolę kibiców wcielili się trampkarze naszej Akademii.