Młodziki rozpoczynają od pewnego zwycięstwa

Tak się złożyło, że dzień rozpoczęcia roku szkolnego był także początkiem zmagań rocznika 2006/2007 w Terenowej Lidze Młodzika gr. 1. Podopieczni trenera Dawida Sandzewicza pewnie ograli w Trzebiatowie Orła Mrzeżyno 3:0 po golach Adriana Kaczmarka, Bartosza Wójcika oraz Dawida Jaszkula.

Drużyna AP Gryf wystąpiła w następującym składzie: Mikołaj Termanowski - Dominik Ryznar, Patryk Lanczak, Hubert Bodek, Adrian Konopski, Bartosz Wójcik, Kacper Polak, Marcel Lorek, Adrian Kaczmarek. Na zmiany wchodzili Błażej Przybysz, Dawid Jaszkul, Filip Pięta, Rafał Augustyniak.

- Cały mecz zdecydowanie kontrolowaliśmy przebieg gry. Drużyna przeciwnika przez 60. minut nie oddala ani jednego strzału na na naszą bramkę. Natomiast wiele do życzenia pozostawia finalizacja akcji ofensywnych. Zawiodła rażąco skuteczność pod bramką przeciwnika dzisiejszego dnia. Chciałbym podziękować rodzicom za dowóz drużyny na mecz - powiedział po spotkaniu trener Dawid Sandzewicz.