Młodziki ze zmiennym szczęściem, wygrana juniorów Gryfa
W miniony już weekend z młodzieżowych drużyn spod znaku Gryfa Kamień Pomorski o punkty rywalizowały jedynie zespoły młodzików Akademii oraz juniorzy młodsi Gryfa.
W piątek (27.05) do Gryfic udał się połączony zespół rocznika 2009/2010, który w meczu 9. wiosennej kolejki Regionalnej Ligi Młodzika zmierzył się ze Spartą SP-3 Gryfice. Nasi podopieczni mimo gry bez nominalnego bramkarza wygrali to starcie 9:1. Pięć bramek w spotkaniu zdobył Antek Sobczyk a po jednym trafieniu zaliczyli: Aleksander Borczyk, Mateusz Pszczółkowski, Mateusz Około-Kułak oraz Oliwier Skupin.
W sobotę w ramach pojedynku Wojewódzkiej Ligi Młodzika Młodszego gr. B nasz zespół rocznika 2010/2011 podejmował Prawobrzeże Szczecin. Niestety mimo optycznej przewagi, kilku okazji naszym podopiecznym nie udało się zdobyć bramki w tym starciu. Co gorsza po jednym z rzutów rożnych nie ustrzegli się oni błędu i dali się zaskoczyć przeciwnikowi, który ostatecznie wygrał to starcie 1:0.
W niedzielny poranek weekendową rywalizację o punkty zakończyła drużyna juniorów Gryfa, którzy w spotkaniu 25. kolejki I klasy juniorów młodszych pokonali 3:0 Wołczkowo-Bezrzecze. Bramki dla kamieńskiego zespołu zdobyli Adrian Kaczmarek dwie oraz Adrian Konopski jedną.