Pierwsze mecze kontrolne za nami

Chociaż za oknami plucha to zespoły Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski nie próżnują...

We wtorek (28.01) dwa ciekawe sparingi z Akademią Piłkarską Warty Gorzów rozegrali nasi zawodnicy. Najpierw część piłkarzy trampkarzy (rocznik 2007) uzupełniona graczami urodzonymi w 2008 i 2009 roku zmierzyła się ze drużyną rocznika 2007/2008 Gorzowian. Rywale wygrali to starcie 7:4. Później na boisko wyszedł nasz rocznik 2004/2005, który uzupełniony zawodnikami urodzonymi w 2006 roku, wysoko wygrał 13:1 z trampkarzami Warty (rocznik 2005/2006).

Wczoraj (30.01) kolejne nasze roczniki 2009 oraz 2010 zmierzyły się z AP Warty Gorzów. Tym razem przez ponad 80. minut grały w Rewalu. Rywal był wymagający i dojrzały piłarsko, dzięki czemu wygrał te starcia.

Dziś (31.01) pierwszy towarzyski mecz rozegrali Trampkarze. Nasi zawodnicy z rocznika 2006/2007 wygrali z Vinetą Wolin 7:1 (3:0). Bramki zdobyli: Sawuła, Konopski oraz pozostałe pięć Kaczmarek.

Skład: Augustyniak - Lorek, Konopski, Sawuła, Kułaga, Wiśniewski, Woźniak, Polak, Jodłowski, Wójcik, Kaczmarek grali również Termanowski, Zaborowski i Adamek.

Kolejny sprawdzian także za juniorami młodszymi, którzy zmierzyli się z Spartą Gryfice. Nasi podopieczni po trzech golach Rosala, dwóch Maciejewskiego, oraz po jednym Idzika, Borysa Kurki, Igora Kurki i Karczmarskiego wygrali 9:4.

Skład: Pabianek - Jacewicz, Bielawski, Termanowski, Maciejewski, Kurka B., Nowacki, Janik, Karczmarski, Idzik, Rosal, Kurka I., Stankowiak, Bałkowski