Podsumowanie piłkarskiego weekendu

Przedostatni weekend kwietnia obfitował w sporo emocji w wykonaniu młodzieżowych i dziecięcych drużyn z Gryfem na pierwsi. Zagrały w nim wszystkie drużyny rywalizujące o ligowe punkty oraz większość zespołów w ramach rozgrywek #PierwszaPiłka. Niestety zmienna pogoda w ostatnich dniach mocno dała się we znaki najmłodszym adeptom piłkarstwa, którzy nie mogli udać się do Trzebiatowa oraz Międzyzdrojów.

Piłkarski weekend w wykonaniu dziecięcych i młodzieżowych drużyn AP Gryf Kamień Pomorski oraz Gryfa Kamień Pomorski rozpoczęły wyjazdowym starciem w Golczewie młodziki Akademii. Podopieczni trenera Dawida Sandzewicza po trzech trawieniach Igora Majchera, dwóch Macieja Polakowskiego oraz po jednej bramce Antka Zycha oraz Aleksa Rajnerowicza ograli miejscową Iskrę

W sobotę (22.04) o ligowe punkty w Stuchowie zagrali trampkarze Akademii, którzy gościli u Akademii Piłkarskiej Świerzno. Podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka zagrali w tym meczu w dość nietypowym zestawieniu m. in. bez nominalnego bramkarza. Gospodarze mądrze broniąc się sprawili sporo kłopotów przyjezdnym. Ostatecznie jednak bramkę rywali udało się sforsować dwukrotnie Michałowi Mazurowi oraz po razie Oliwierowi Stangryckiemu i Wiktorowi Wisłockiemu.

W niedzielę (23.04) podobnie jak ich młodsi koledzy bez straty gola z Międzyzdrojów wrócili juniorzy Gryfa Kamień Pomorski. Podopieczni trenera Dawida Sandzewicza po dwóch trafieniach Adriana Kaczmarka i Tobiasza Maciejewskiego oraz po jednym Fabiana Bodka oraz Adriana Konopskiego ograli miejscową Falę.

Emocji nie brakowało w rozgrywkach #PierwszaPiłka. W sobotę w Rewalu w kategorii Orlika Młodszego zagrała grupa złota rocznika 2013/2014 . W niedzielę do Świerzna udali się ich starsi o rok koledzy, natomiast w Kamieniu w ramach Ekologicznego Turnieju Piłki nożnej zagrały dwa nasze zespoły Żaków - rocznik 2014 - grupa srebrna oraz rocznik 2015/2016 - grupa złota. Jak to bywa w takich wydarzeniach było pełno pięknych akcji, parad bramkarskich i obronnych, strzałów na bramkę, dryblingów i oczywiście cała masa pięknych goli przy dopingu wspaniałej publiczności - rodziców.

Zapraszamy do objerzenia naszych fotorelacji:

Turniej Orlika Młodszego w Rewalu

Mecz RLT: AP Świerzno - AP Gryf

Ekologiczny Turniej Piłki Nożnej

W piłkarskiej rywalizacji wpierają nas: