Podsumowanie piłkarskiego weekendu nr 22

Za nami kolejny długi piłkarski weekend. Rozpoczął się on dla rocznika 2008 w czwartek a zakończył się w poniedziałek. O wyprawie podopiecznych Remigiusza Pęcaka do Czaplinka sporo już pisaliśmy, więc skupmy się na innych wydarzeniach. Skoro jesteśmy przy dziesięciolatkach to warto wspomnieć, że po niedzielnym powrocie z Pojezierza Drawskiego dzień później czekał ich jeszcze turniej ligowy w Golczewie.
Mocno zmęczeni, nieco osłabieni, ale dali radę. Wygrali 2:1 z Iskrą, 3:0 z Falą i na koniec przegrali 0:2 ze Spartą Gryfice.

W sobotę w akcji można było zobaczyć rocznik 2010 oraz 2011. Pierwszy z nich udał się do Gryfina, gdzie wystąpił w silnie obsadzonym turnieju.
Mimo upalnej pogody udział w zawodach wzięło 12. drużyn, które podzielono na dwie grupy. Zespół AP Gryf trafił do grupy z Arkonią Szczecin, Salosem Szczecin, Energetykiem Junior Gryfino, Chemikiem Police oraz Stilonem Gorzów.
Ostatecznie nasza drużyna kończymy zmagania na odległym 11. miejscu wygrywając z Lubluszaninem Drezdenko po rzutach karnych 4-3. W regulaminowym czasie gry było 3:3.
Po zakończeniu rozgrywek wszystkie drużyny udały się do pobliskiego aquaparku Laguna na zasłużony relaks. Za naszym pośrednictwem trener Dawid Sandzewicz pragnie podziękować rodzicom za transport dzieci do Gryfina oraz opiece w parku rozrywki wodnej.

Drużyna rocznika 2010 udała się do Gryfina w następującym składzie: Aleksander Krzyżanowski, Filip Konwisarz, Igor Majcher, Mateusz Krzywański, Maciek Polakowski, Michał Gralewski, Karol Domżalski i Antek Sandzewicz.

AP Gryf Rocznik 2010

O rok młodsze dzieci miały pracowitą sobotę i niedzielę. Podopieczni trenera Pawła Pawlaczyka najpierw udali się do Szczecina, gdzie po raz ostatni jako Hiszpania i Włochy zagrali w Deichmann Minimistrzostwach Świata. Nasi podopieczni w sobotę rozegrali w sumie dziewięć spotkań, zdobyli całą masę pięknych bramek.
Z turnieju nikt nie odszedł z pustymi rękoma. Każdy uczestnik za włożony trud i wielotygodniowe zmagania został uhonorowany imiennym dyplomem i medalem.

W niedzielę młodych graczy urodzonych w 2011 roku czekał jeszcze ligowy turniej w Lidze Skrzatów. Nasi podopieczni gościli drużyny AP Baltica Świnoujście, FA Gryfice oraz Sparty Gryfice. Podobnie jak to miało miejsce w sobotę wyniki nie były ważne. Najważniejsza była dobra zabawa.

Także w niedzielę swoje spotkanie 24. kolejki terenowej ligi Trampkarzy gr.1 mieli rozegrać podopieczni trenera Stanisława Kuryłły. Mieli... Rywal na własnym boisku stawił się w liczbie sześciu graczy i oddał walkowera...