Podsumowanie piłkarskiego weekendu - vol.11

W jedenasty weekend 2018 roku rywalizowali nie tylko trampkarze. O ich zwycięskim meczu z Janterem Dziwnów już pisaliśmy, więc teraz skupmy się na innych rocznikach. W akcji można było zobaczyć także urodzonych w 2010 oraz 2008 roku młodych piłkarzy Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski.

W sobotę (17.03) podopieczni trenera Dawida Sandzewicza (na zdj.) udali się do Pobierowa, gdzie w spotkaniu treningowo-kontrolnym zmierzyli się z Wybrzeżem Rewalskim Rewal.

- Analizując całe spotkanie to nasi podopieczni musieli uznać wyższość rywali, ale wynik nie był ważny dla mnie. Cały czas uczymy się poruszać po boisku rozpoczynać i grę od naszej bramki krótkimi podaniami oraz rozwijać akcje dążąc do finalizacji odpowiednią częścią stopy, aby piłka znalazła się w bramce drużyny przeciwnej - mówił po spotkaniu szkoleniowiec.

Wszyscy zawodnicy byli zadowoleni, że mogli udać się na taki mecz a nie tylko trenować w ciągu tygodnia. Rocznik 2010 wystąpił w następującym składzie: Kosobucki Hubert, Sandzewicz Antek, Polakowski Maciek, Paliwoda Maciek, Majcher Igor, Krzywański Mateusz, Gralewski Michał, Domżalski Karol, Wandas Dominik oraz Wodziński Karol.

W niedzielny (18.03) poranek dwunastka piłkarzy urodzonych w 2008 roku wraz ze swoim trenerem Remigiuszem Pęcakiem udała się do Międzyzdrojów. W miejscowej Hali im. Andrzeja Gruby odbył się VIII Memoriał im. Daniela Muchy, tj. Halowy Turniej Piłkarski poświęcony wieloletniemu zawodnikowi Leśnika Międzyzdroje. Gospodarzem zawodów była była miejscowa Fala. W Międzyzdrojach nie była prowadzona kwalifikacja końcowa, liczyło się przede wszystkim zadowolenie dzieci ze zdobytych bramek. Wszystkie drużyny, które wystąpiły na zakończenie ogłoszone zostały zwycięzcami turnieju. Dodatkowo nagrodę indywidualną otrzymał Oliwer Stangrycki.