Porażka Młodzika Młodszego, wygrana starszego
Tak zwany długi weekend to najczęściej czas kiedy sporo się dzieje na piłkarskich boiskach. Tym razem jednak było inaczej. Dwa spotkania najstarszych młodzieżowych drużyna Gryfa Kamień Pomorski i Akademii zostały przełożone na inny termin, tak więc na placu boju pozostały drużyny młodzików Akademii.
W piątek (29.04) w meczu 7. kolejki Wojewódzkiej Ligi Młodzika Młodszego gr. B spotkały się drużyny Chemika Police oraz rocznik 2010/2011. Niestety spotkanie to zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1 a jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył w drugiej połowie Bartek Szczęsny.
Natomiast w niedzielę (01.05) do Świnoujścia wyruszył połączony zespół rocznika 2009 i 2010, który zagrał z drużyną Prawobrzeża Świnoujście złożoną z zawodników z roczników 2009-2012. Kilku naszych graczy dominowała nad rywalem warunkami fizycznymi, ale także doświadczeniem zdobytym podczas spotkań w ligach wojewódzkich. Potrafili wykorzystać te atuty i ostatecznie po pięciu trafieniach Antka Sobczyka i dwóch Mateusza Pszczółkowskiego wygrali to starcie 7:1.