Rocznik 2010 zagrał w Szczecinie

Piątkowe mecze to nie jedyne występy zawodników Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski podczas minionego już weekendu. W niedzielę (18.11) do Szczecina wybrały się Żaki z rocznika 2010, które zagrały pod ogrzewanym balonem w Football Park przy ulicy Klonowica.

W turnieju zorganizowanym przez FASE Szczecin udział brało 10. zespołów. Oprócz dwóch drużyn gospodarzy oraz jednej naszej zagrały w nim takie zespoły jak Champion Gryfino, FA Gryfice, Chemik Gorzów, R-football Goleniów, Błękitni Stargard, Polonia Słubice oraz Hutnik Szczecin.

- Jak to bywa w tej kategorii wiekowej nie prowadzono klasyfikacji drużynowej. Najważniejsze, że padało wiele bramek a młodzi zawodnicy mogli się cieszyć grą - tak ten turniej scharakteryzował trener zespołu Dawid Sandzewicz.

AP Gryf Kamień Pomorski rocznik 2010 listopad 2018