Siódma wygrana trampkarzy - zdjęcia

Dzisiaj (08.11) wieczorem podopieczni Stanisława Kuryłły rozegrali mecz 10. kolejki Ligi trampkarzy C1 ZZPN - grupa pierwsza. Przeciwnikiem rocznika 2004/2005 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski była drużyna Sparty Gryfice. Po obfitującym w dziesięć goli spotkaniu ostatecznie górą byli nasi wychowankowie, którzy wygrali 6:4 (4:1) i z 23 pkt. na koncie zajmują czwartą lokatę w ligowej tabeli.

Pierwotnie spotkanie to miało być rozegrane w niedzielę 5 listopada w Gryficach, jednak z powodu złego stanu boiska drużyny zamieniły się rolami i pojedynek w Gryficach obędzie się na wiosnę

Trampkarzy następne starcie czeka dopiero 18 listopada w Płotach, gdzie zmierzą się z kroczącym od zwycięstwa do zwycięstwa liderem, miejscową Polonią. Piątkowy (10.11) pojedynek z Prawobrzeżem Świnoujście został odwołany i najprawdopodobniej odbędzie się w innym terminie.