Skrzaty bawiły się grą po raz pierwszy
Pierwszy Turniej #PierwszaPiłka Skrzat G1 - grupa F za nami. Był to także pierwszy turniej organizowany w ramach Projektu Program Społecznik - Aktywne Dzieci na Jesień AD. 2021.
Otrzymując informację od drużyn, które mieliśmy gościć, że nie dotrą one do Kamienia Pomorskiego długo zastanawialiśmy czy go nie odwołać. Jednak wiedząc jak oczekują go najmłodsi, dla których było to pierwsze takie wydarzenie oraz ile pracy w przygotowanie jego włożyli rodzice (dziękujemy bardzo) - postawiliśmy gramy.
Frekwencja naszych zawodników dopisała, dzięki czemu na boisku Stadionu Miejskiego non stop odbywały się dwa mecze. W przerwach między nimi był poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz rzuty karne, w których nasi mali zawodnicy strzelali swoim rodzicom a potem role się odwróciły. Szczególnie w tym drugim przypadku wielu rodziców mogło się przekonać, że trafić do bramki 7,32x2,44 nie jest łatwo.
Po zakończeniu rywalizacji były dyplomy i medale oraz pyszna pizza. A wszystko dzięki temu, że była to inicjatywa obywatelska współfinansowana ze środków samorządu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach zadania publicznego "Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”.
#PomorzeZachodnie #KARRSA #ProgramSpołecznik #Społecznik
#PierwszaPiłka #PIERWSZAPILKA #ZZPN #ZZPNToMy #PiłkaNożnaSpaćNieMożna
Program Społecznik Pomorze Zachodnie Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.