Trampkarz młodszy rozpoczyna porażką

Po sobotniej porażce młodzika młodszego także zespołowi trampkarza starszego Akademii Piłkarskiej - Gryf Kamień Pomorski nie udało się zdobyć chociażby jednego punktu w meczu pierwszej kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarza Starszego gr. 2. Podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka przegrali w meczu, w którym obydwa zespoły postawiły na ofensywny styl gry, z lepiej dysponowaną drużyną Błękitnych Stargard 3:8. Stargardzianie byli lepsi, ale nasi podopieczni mimo zdobycia trzech goli mieli spore problemy ze skutecznością co w znacznej mierze przyczyniło się na taki jak nie inny rezultat. Bramki dla naszej drużyny strzelali Antek Sobczyk, Szymon Idzik oraz Michał Mazur.

Oby w najbliższy piątek, kiedy to rocznik 2008/2009 zagra u siebie ze Spartą Gryfice było tylko lepiej.