Weekendowy rozkład jazdy - 7

Nowy weekend, te same drużyny jadące w innych kierunkach tak w skrócie można podsumować plany przedstawicieli Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski na siódmy już weekend roku pańskiego 2018. W akcji będzie można zobaczyć ponownie roczniki 2008 oraz 2004/2005. Tym razem jednak trenerzy będą mięli większy problem ze skompletowaniem składów bowiem sezon chorobowy nie oszczędza nikogo.

• 18 lutego o godz.10.00, Balon Football Academy Szczecin przy ul. Klonowica 12 w Szczecinie - rocznik 2004/2005 trenera Stanisława Kuryłły - wystąpi w Turnieju Piłkarskim organizowanym przez AP Pogoń Szczecin
  • 18 lutego od godz. 10.00 - Hala Widowiskowo-Sportowa Gryf Arena w Gryficach -rocznik 2008 trenera Remigiusza Pęcaka weźmie udział w Halowym Turnieju Piłkarskim Winter Cup Football Academy - rocznik 2008 organizowanym przez Football Academy Gryfice.