Wspomóż Akademię 1,5% podatku

Przed nami okres rozliczeń podatkowych za rok 2022.Po raz pierwszy wszyscy chętni mogą właśnie przeznaczyć 1,5% (wcześniej był to 1%) swojego podatku na rzecz Stowarzyszenia Akademia Piłkarska – Gryf Kamień Pomorski. Tak jak w poprzednich latach poprosiliśmy o pomoc Fundacji Sportowcy Dzieciom. Aby przekazać nam 1,5% podatku, nawet jeśli rozliczasz się ryczałtem, w rubryce Numer KRS należy wpisać 0000457030 a w rubryce cel szczegółowy: AP Gryf Kamień Pomorski (582). Oczywiście nie należy zapomnieć o przekazywanej kwocie 1%, która w większości programów wyliczy się automatycznie.

Po ubiegłorocznej akcji 1% na naszym subkoncie znalazła się rekordowa kwota 1690,40zł. Dziękujemy za każdy przekazany grosz. Zakupiliśmy za to stroje oraz sprzęt sportowy dla najmłodszych adeptów piłkarstwa.