Wygrana i porażka młodzików, porażka trampkarzy młodszych

Podczas minionego już weekendu o ligowe punkty zagrali tylko młodziki i trampkarze młodsi Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski. Pierwsi występujący w Regionalnej Lidze Młodzika na piłkarskie boiska wyszli dwa razy. W piątek (13.10) w Kamieniu Pomorskim podejmowali Falę Międzyzdroje. Chociaż nie były to ich najlepsze zawody to po golach Igora Siudmaka i dwóch Filpa Zwolskiego wygrali to starcie 3:1. Mniej szczęścia mieli w niedzielę (15.10) w Stuchowie gdzie gościli u AP Świerzno. Mimo prowadzenia i goli: Filipa Pawlaczyka, dwóch trafień Filipa Zwolskiego oraz Kuby Interewicza przegrali to starcie 4:6.
Bez punktów do Kamienia Pomorskiego wróciła też drużyna trampkarza młodszego, która gra z o rok starszymi rywalami w Regionalnej Lidze Trampkarzy Starszych. Niestety dwa gole Mateusza Około-Kułaka nie pomogły i Polonia Płoty mogła dopisać sobie trzy oczka.

W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: