Wygrana juniorów Gryfa
W rozegranym wczoraj (07.06) zaległym meczu 15. kolejki II klasy juniorów gr. 1 juniorzy Gryfa Kamień Pomorski pokonali po meczu walki Pionier Żarnowo 5:3. Bramki dla kamieńskiego zespołu zdobyli byli zawodnicy Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski: Tobiasz Maciejwski trzy, Adrian Kaczmarek dwa i Dawid Jaszkul jeden.
W niedzielę (11.06) o godz. 11:00 podopieczni trenera Dawida Sandzewicza podejmą na Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim Regą Trzebiatów. Serdecznie zapraszamy.
W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: