Wygrana juniorów Gryfa
Po zeszłotygodniowej wysokiej porażce w Kołobrzegu z Kotwicą Kołobrzeg juniorzy Gryfa Kamień Pomorski w niedzielę (08.10) dostali oni szansę na rehabilitację szybką rehabilitację w starciu przeciwko Miejski Klub Piłkarski Szczecinek. Szansę tą wykorzystali ostatecznie po czterech golach Kacpra Termanowskiego oraz dwóch Tobiasza Maciejewskiego pokonali gości 6:2 i tym samym odnieśli drugą wygraną w piątym spotkaniu w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych.
Nie były to jednak łatwe zawody w wykonaniu miejscowych. W pierwszej połowie po wielokrotnych zaczepkach emocjom dał się ponieść Adrian Konopski, który niecenzuralnie zwrócił się do rywala za co został ukarany czerwoną kartką i gospodarze przez sporą część meczu musieli grać w osłabieniu. Ozdobą starcia był gol Kacpra Termanowskiego, który to zaraz po golu kontaktowym gości na 3:1 zaskoczył bramkarza rywali strzałem prosto ze wznowienia gry z koła środkowego.