Wygrana juniorów i młodzików, porażka trampkarzy
Podsumowując długi piłkarski weekend (niektórzy zawodnicy mają w nogach trzy występy) jesteśmy Państwu winni informację o spotkaniach młodzieżowych drużyn grających o ligowe punkty w oficjalnych rozgrywkach ZZPN. Tutaj zespoły Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski i Gryf Kamień Pomorski radziły sobie ze zmiennym szczęściem.
Trzy punkty na swoje konto dopisali juniorzy Gryfa, którzy w Cerkwicy po dwóch golach Adriana Kaczmarka po jednym Adriana Konopskiego i Bartka Wójcika pokonali miejscowego GKS Bizon 1977 Cerkwica 4:0.
Mniej szczęścia a w zasadzie zdecydowanie gorszą skuteczność mieli Trampkarze Akademii, którzy po bardzo zaciętym starciu w Gryfiach ulegli MKS Sparta Gryfice 1:3. Jak się nie wykorzystuje m. in. jedenastki to tak bywa. Jedynego gola dla niebiesko-biało-czerwonych zdobył Oliwier Stangrycki.
Najwięcej bramek padło w Świnoujściu. Podopieczni trenera Dawida Sandzewicza po czterech trafieniach Macieja Polakowskiego, dwóch Igora Majchera i Aleksa Rajnerowicza, jednym Filpa Konwisarza, Filipa Zwolskiego, Oliwiera Skupin, Szymona Beczaka i Mateusz Około-Kułaka wysoko ograli w Terenowej Lidze Młodzika Winkids Świnoujście.
W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: