Wysoka porażka juniorów Gryfa
W niedzielne (22.10) przedpołudnie osłabieni juniorzy Gryfa Kamień Pomorski w meczu 8. kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych zmierzyli się czołową na Pomorzu Zachodnim Akademią Bałtyku Koszalin, w której swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiali tacy piłkarze jak Sebastian Mila, Kacper Kozłowski.
Niebiesko-biało-czerwoni mimo ambitnej postawy nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z rywalem, który do końcowego gwizdka dążył do jak największej liczby zdobytych goli. Ponieważ szczególnie w drugiej połowie na boisku w kamieńskim zespole pojawili się młodsi zawodnicy to goście wykorzystywali swoje atuty i ostatecznie dali lekcję futbolu młodym zawodnikom spod herbu Gryfa i wygrali bardzo wysoko. Honorowego gola dla gospodarzy zdobył Tobiasz Maciejewski.