Wysoka wygrana trampkarzy

Chociaż mamy już listopad nie oznacza to, że młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski mają już jesienno-zimową przerwę w ligowych rozgrywkach. Na ligowym froncie pozostał jeszcze zespół trampkarzy.

Podopieczni trenera Stanisława Kuryłły w poniedziałek (5.11) w ramach 11. kolejki Terenowej Ligi Trampkarzy gr. 1 zagrali na wyjeździe z Falą Międzyzdroje. Nasza drużyna mimo gry bez etatowego bramkarza nie tylko zachowała czyste konto, ale także zdobyła jeszcze szesnaście bramek. Cztery gole dla naszej drużyny zdobył Tomasz Rosal, hattricka na swoim koncie zapisał Kacper Termanowski, po dwa trafienia dorzucili Jakub Nowak i Jakub Idzik a po jednej bramce zdobyli: Adrian Popiołek, Tobiasz Maciejewski, Krystian Janik oraz Marcel Brzęczkowski.

- Od początku do końca mecz był pod naszą pełną kontrolą, o czym świadczy wynik. Krótko mówiąc - mecz się odbył. Zapraszam wszystkich w najbliższy piątek (09.11 o godz. 17.00) na stadion na mecz z Polonią Płoty, zespołem który jeszcze nie przegrał - powiedział po spotkaniu szkoleniowiec Stanisław Kuryłło.

Piątkowe starcie trampkarzy z Polonią to nie jedyny piłkarski akcent w wykonaniu zawodników AP Gryf w najbliższy weekend. Podopieczni trenera Remigiusza Pęcaka (rocznik 2008) w sobotę udadzą się do Stargardu, gdzie w Hali OSiR przy ul. Pierwszej Brygady zagrają w Błękit Cup. Impreza ta będzie miała bardzo uroczystą oprawę uroczystą oprawę z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W trakcie całego dnia trwania turnieju przed halą Wojsko Polskie przeprowadzi pokaz sprzętu wojskowego.

Dzień później (11.11) do Szczecina uda się rocznik 2011. Podopieczni trenera Pawła Pawlaczyka w Stolicy Województwa Zachodniopomorskiego zagrają w Football Park Cup, który rozegrany zostanie boiskach pod balonem przy ul. Klonowica 4.