Zagrały orliki i trampkarze

Za nami 41. weekend tego roku. Tak się złożyło, że w akcji mogliśmy zobaczyć tylko dwa roczniki Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski.

Pierwszy z nich (rocznik 2008/2009 - trener Remigiusz Pęcak) wystawiając dwie drużyny udał się w sobotę (06.10) do Dziwnowa gdzie zagrał w czwartym turnieju Ligi Orlika Starszego E1 gr. 7. Nasi zawodnicy rywalizowali z gospodarzami (Jantar), Falą Międzyzdroje i AP Balticą Świnoujście. Tradycyjnie już możemy napisać, że w tej kategorii wiekowej nie notuje się wyników, najważniejsza jest radość i zabawa z gry.

Sporo zdjęć z tego wydarzenia można zobaczyć w naszej galerii tutaj.

W dniu 41. urodzin trenera Remigiusza Pęcaka oraz 44. Stanisława Kuryłły (jeszcze raz Sto lat) podopieczni tego drugiego udali się do Cerkwicy, przyszło im się zmierzyć z miejscowym Bizonem. Starcie to zakończyło się prawdziwym pogromem.

- Pokonaliśmy gospodarzy 19:0. Wynik mówi wszystko. W każdym elemencie gry byliśmy lepsi. Mamy świadomość, że gospodarze nie postawili nam żadnych warunków, ale trzeba przyznać, że z meczu na mecz gramy lepiej, to cieszy. Dziękuje chłopcom i rodzicom za życzenia urodzinowe i pomeczowe odśpiewanie 'Sto lat'. To była bardzo miła chwila - mówił po spotkaniu jubilat Stanisław Kuryłło.

Bramki dla naszego zespołu zdobywali:Tomasz Rosal 7, Jakub Idzik 6, Jakub Karczmarski 2 oraz Oliwier Krzywański, Kacper Stankowiak, Jakub Nowacki oraz Tobiasz Maciejewski po jednej.

Trampkarzy już w piątek (12.10) o godz. 17.00 czeka kolejne ligowe starcie. Podopieczni trenera Kuryłły zagrają na własnym boisku z Pionierem Żarnowo.

W niedzielę (14.10) o godz. 11.00 także w Kamieniu Pomorskim będzie można zobaczyć młodzików (rocznik 2006/2007). Podopieczni trenera Dawida Sandzewicza w meczu na szczycie zmierzą się z AP Baltica Świnoujście.