Żak młodszy zagra sparing, trampkarze kończą rundę - aktualizacja

Przed nami kolejne piłkarskie zmagania. Tym razem na boiska wyjdą trzy roczniki Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski - żak młodszy, trampkarze i skrzaty.

• 25 listopada godz.09.00, Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR w Kamieniu Pomorskim, rocznik 2010 trenera Dawida Sandzewicza, sparing z rówieśnikami z Akademii Radka Wiśniewskiego R Football Goleniów - Aktualizacja (24.11), mecz ten jednak odbędzie się 2 grudnia. Natomiast dzieci zagrają z rodzicami.
  • 29 listopada godz. 17.30, Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim, rocznik 2004/2005 trenera Stanisława Kuryłły, mecz 13. kolejki Ligi trampkarzy C1 ZZPN - grupa 1 przeciwko Pionierowi Żarnowo. Pierwotnie spotkanie to zaplanowano na piątek (24.11) jednak na prośbę gości zostało przeniesione na wtorek.

W niedzielę (26.11) w akcji będzie można zobaczyć także rocznik 2011, ale o tym w osobnej wiadomości.