Żaki grały w Międzyzdrojach
Dzisiaj (16.10) w Międzyzdrojach odbył się awansem czwarty już turniej Żaka Starszego gr. A, którego gospodarzem była tym razem Fala Międzyzdroje. Piłką nożną bawiły się po dwie drużyny gospodarzy, Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski oraz AP Baltica Świnoujście.
Jak to bywa w rozgrywkach #PierwszaPiłka zabawa była przednia. Było pełno pięknych akcji, dryblingów, indywidualnych akcji, parad bramkarskich i obronnych, strzałów i pięknych goli. Zawodnicy sami starali kreować akacje, bez podpowiedzi rodziców i trenerów. Za co otrzymywali gromkie brawa. Dziękujemy klubowi z Międzyzdrojów za gościnę, poczęstunek i pyszną pizzę. Duże brawa rodziców gospodarzy.
Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, #PierwszaPiłka, #ZZPNToMY #ZZPN #PierwszaPilka.