Zebranie rodziców - członków Stowarzyszenia

Drodzy Rodzice pragniemy poinformować Was, że dnia 1 lipca 2022 o godz.18.00 w sali konferencyjnej kamieńskiego Ratusza odbędzie się zebranie rodziców wszystkich dzieci uczęszczających na zajęcia prowadzone przez naszą akademię.

Zebranie to będzie miało formę Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Akademia Piłkarska – Gryf Kamień Pomorski, formalnie kończącego czteroletnią kadencję władz stowarzyszenia oraz wyboru władz na nową kadencję.

Planowany porządek obrad:

1. Otwarcie Zgromadzenia, powitanie członków Stowarzyszenia i zaproszonych gości – Prezes.

2. Wybór Przewodniczącego Zgromadzenia.

3. Powołanie Sekretarza Obrad.

4. Zatwierdzenie Porządku Obrad.

5. Uchwała co do formy przeprowadzenia głosowań w zakresie wyboru władz Stowarzyszenia.

6. Wybór Komisji Skrutacyjnej, Uchwał i Wniosków.

7. Sprawozdanie Zarządu z działalności za lata 2017-2021.

8. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z działalności za lata 2017-2021.

9. Głosowanie nad udzieleniem Zarządowi absolutorium za okres 2017-2021 oraz przyjęcia corocznego sprawozdania z pracy Zarządu Stowarzyszenia, przyjęcia sprawozdania merytorycznego i finansowego oraz sprawozdania komisji rewizyjnej za rok 2021

10. Zgłaszanie kandydatów na Prezesa Zarządu

11. Oświadczenia Kandydatów o wyrażeniu zgody na kandydowanie na Prezesa Zarządu.

12. Głosowanie nad wyborem Prezesa Zarządu.

13. Zgłaszanie kandydatów na członków Zarządu, Komisji Rewizyjnej

14. Oświadczenia Kandydatów o wyrażeniu zgody na członków Zarządu, Komisji Rewizyjnej.

15. Głosowanie nad wyborem członków zarządu ZZPN.

16. Głosowanie nad wyborem członków Komisji Rewizyjnej.

17. Ogłoszenie wyników wyborów – Komisja Skrutacyjna.

18. Dyskusja, wystąpienia delegatów.

19. Wystąpienie Przewodniczącego Komisji Uchwał i Wniosków.

20. Zakończenie Obrad.