Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia AP Gryf

Drodzy Rodzice pragniemy poinformować Was, że dnia 26 czerwca 2023 o godz.16.40 na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbędzie się zebranie rodziców wszystkich dzieci uczęszczających na zajęcia prowadzone przez naszą akademię. Zebranie to będzie miałoformę Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Akademia Piłkarska – Gryf Kamień Pomorski. Pragniemy poruszyć następujące tematy:

- przyjąć sprawozdanie finansowe za rok 2022 oraz sprawozdanie z działalności Zarządu za rok 2022 - udzielić absolutorium Zarządowi.

- poruszyć tematy ogóle związane z funkcjonowaniem Akademii

Planowany porządek obrad:

1. Otwarcie Zgromadzenia, powitanie członków Stowarzyszenia i zaproszonych gości – Prezes.

2. Wybór Przewodniczącego Zgromadzenia.

3. Powołanie Sekretarza Obrad.

4. Zatwierdzenie Porządku Obrad.

5. Sprawozdanie Zarządu z działalności za 2022 rok.

6. Głosowanie nad udzieleniem Zarządowi absolutorium za 2022 i przyjęciem Sprawozdania Finansowego.

7. Dyskusja, wystąpienia członków Stowarzyszenia.

8. Zakończenie Obrad.