Zwycięstwo z małymi problemami na własne życzenie...
W sobotę (30.10) po zakończeniu starcia młodzików na boisko Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim wyszli piłkarze Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski i OKS Prawobrzeże Szczecin, którzy rozegrali mecz Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych gr. 2B.
Przez długi czas wydawało się, że będzie to bardzo spokojne popołudnie w wykonaniu naszych piłkarzy. Prowadzenie 3:0 do przerwy po golach Antka Sobczyka, Kuby Omelańskiego i Michała Mazura, w drugiej części meczu konstruowanie akcji na połowie przeciwnika, jedna kontra i nieudana interwencja naszego bramkarza, który sfaulował przeciwnika w sytuacji sam na sam za polem karny, spowodowały, że zespołowi rocznika 2008/2009 AP Gryf przyszło większość drugiej połowy grać w osłabieniu.
Rywal poczuł krew, najpierw z rzutu wolnego zdobył kontaktowego gola a potem po kolejnym nieudanym zagraniu drugiego z naszych bramkarzy, który sprokurował rzut karny, Prawobrzeże strzeliło kolejnego gola.
W końcowych minutach mimo gry w osłabieniu ambitnie grający gospodarze zaatakowali, ułańska fantazja nieco poniosła bramkarza gości, który bardzo ostro zaatakował w polu karnym mijającego go Mateusza Pszczółkowskiego. Zawodnik Prawobrzeża otrzymał czerwoną kartkę a jedenastkę niczym Robert Lewandowski wykorzystał Antek Sobczyk, który ustalił wynika starcia na 4:2.
Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski
Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski realizuje zadanie publicznego ze środków finansowych Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej polegającego na rozwijaniu sportu dzieci i młodzieży w ramach Programu „Klub” na podstawie Umowy nr 2021.4422/11893/Sub.D/DS-KLUB/14/AMy z dnia 21 września 2021 roku. Całkowity koszt projektu to 13705,80 zł, kwota dofinansowania 10000 zł.