Deichmann Minimistrzostwa Świata - drugi turniej

W sobotę (12.05) odbył się drugi turniej XI edycja Deichmann Minimistrzostw Świata. W kategorii U7 wystartowało 20 zespołów w tym dwie drużyny AP Gryf Kamień Pomorski. Prowadzona przez Piotra Beczaka zespół w składzie: Szymon Beczak, Filip Jamrożek, Igor Janiszewski, Michał Kwaśniak vel Kwaśniewski, Jakub Grochowski, Artur Zieliński, Filip Zieliński, Jakub Interewicz, Oliwier Matysiak reprezentował Włochy. Natomiast pod fachowym okiem Grzegorza Woźniaka, jako Hiszpania wystąpili: Gracjan Brzezicki, Wojciech Celoch, Jakub Dziuba, Charles Liedtke, Maciej Niedworok, Antoni Sandzewicz, Noah Schledevits, Bartłomiej Szczęsny, Dawid Tołstyko, Borys Woźniak.

Zawody te mają charakter festynu piłkarskiego, rozgrywki nie służą wyłonieniu najlepszych drużyn ani ustaleniu ich kolejności, dlatego nie notowano wyników. Jako ciekawostkę warto odnotować fakt, iż w sobotę doszło do derbowego starcia między naszymi drużynami. Na ławkach trenerskich przeciwko sobie zasiedli Piotr Beczak i Grzegorz Woźniak a na boiskach przeciwko sobie rywalizowali ich synowie Szymon i Borys...

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego wydarzenia. Autorem zdjęć jest niezawodny Tomasz Pakuła.