Po raz drugi gościliśmy żaków
W sobotnie (07.05) przedpołudnie po raz drugi tej wiosny gościliśmy rozgrywki Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej #PierwszaPiłka w kategorii Żaka Starszego F1. W ramach rozgrywek grupy C oprócz dwóch drużyn Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski zaprezentowały się także dwa zespoły OKS R - Football Goleniów, KS Hanza Goleniów oraz MKS Ina Goleniów. Grający zawodnicy i jedna zawodniczka zaprezentowali mnóstwo pięknych akcji, parad obronnych i bramkarskich, dryblingów czy też pięknych goli a na koniec wszystkim smakowała pyszna pizza.