Rocznik 2014 zagrał w Fala Winter Cup 2021
W niedziele 14 lutego w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach, odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej z cyklu Fala Winter CUP 2021, w którym udział wzięli zawodnicy U7 (Rocznik 2014). Do rywalizacji przystąpiło 9. drużyn z województwa zachodniopomorskiego. Oprócz drużyny gospodarzy - Fali Międzyzdroje na boisku zaprezentowały się zespoły: Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski, Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście, Akademia Piłkarska Błękitni Stargard, Federacyjna Akademia Piłkarska Hutnik Szczecin, Kick OFF Szczecin, Football Academy Gryfice oraz dwie drużyny z Klubu Sportowego Perła Kołobrzeg-Zieleniewo.
Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Jedno spotkanie trwało 10. minut. Przez ponad 4. godziny rozegranych zostało 36. meczów, na dwóch boiskach jednocześnie. Podczas turnieju nie prowadzono klasyfikacji końcowej - wszyscy zostali zwycięzcami Halowego Turnieju Piłki Nożnej Fala WINTER CUP 2021 - rocznik 2014.
Uroczystego zakończenia turnieju dokonał Zarząd Klubu Sportowego Fala Międzyzdroje, który wręczył wszystkim drużynom puchary, medale, dyplomy za zwycięstwo, a także słodki poczęstunek.
Drużyna AP Gryf wystąpiła w składzie: Kacper Lalak, Julian Zgrzebski, Mikołaj Kasprzak, Julian Szczepanowicz, Igor Majnert, Rafał Górecki - trener Remigiusz Pęcak