AP Kotwica najlepsza w roczniku 2015
Kolejny turniej z serii Gryfuś Cup 2024 za nami. W sobotę (23.03) rywalizowali młodzi adepci futbolu urodzeni w 2015 roku i młodsi. Po rozegraniu 36. spotkań okazało się, że bezkonkurencyjni byli piłkarze Akademii Piłkarskiej Kotwicy Kołobrzeg, którzy zdobyli komplet 24 pkt. Tylko jednej porażki doznała natomiast Akademia Młodego Piłkarza z Nowogardu, która zajęła drugie miejsce a trzeci najniższy stopień podium przypadł grantowej drużynie gospodarzy - AP Gryf, która zgromadziła 15 pkt.
Dziękujemy także za udział drużynom: Akademia Piłkarska Bolluś Szczecin, drugiej drużynie gospodarzy, Pogoń Szczecin Football Schools Szczecin - grantowo-bordowi, Sparcie Gryfice, AP Mewie Resko oraz PSFS - biali. Zawodnicy wszystkich tych zespołów także dali z siebie wszystko.
Najlepszym zawodnikiem turnieju organizatorzy wybrali Filipa Dobrowolskiego (AP Kotwica), najlepszym strzelcem został Miłosz Kościk (Sparta), natomiast bramkarzem Olek Kucharski (AMP Nowogard) . Dodatkowo trenerzy wyróżnili: Igora Kamińskiego (AP Mewa Resko), Brajana Musiała (AP Kotwica), Maksymiliana Bąka (PSFS I), Marcela Szymczyka (AMP Nowogard), Oliwiera Jankowskiego (AP Gryf - biali), Szymona Zabłockiego (PSFS - grantowo-bordowi), Juliana Ostaszewskiego (Sparta), Tymona Żurowskiego (AP Gryf - grantowi) oraz Antoniego Budwę (AP Bolluś).
Podziękowania dla trenerów Patryka Jankowskiego, Remigiusza Pęcaka oraz Mateusza Jacewicza za organizację, Szczególne podziękowania należą się dla rodziców za wielką pomoc w realizacji wydarzenia. Podziękowania należą się także trampkarzom AP Gryf, którzy wcielili się w rolę arbitrów.
Już jutro po meczu juniorów Gryfa o godz. 14:00 do rywalizacji przystąpią zawodnicy urodzeni w 2011 roku i młodsi. Serdecznie zapraszamy.
W piłkarskiej przygodzie wspierają nas:
Ziemia Kamieńska - Klub Radnych