Kuba Nowacki wraca do Akademii
Od początku marca współpracę z Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski rozpoczął Jakub Nowacki. Kuba pod okiem trenera Uefa B Pawła Pawlaczyka zaznajamia się tajnikami szkolenia i pomaga w prowadzeniu zajęć naszego najmłodszego rocznika 2015/2016.
Witamy Kubę z powrotem, tym razem w nieco innej roli. Jak wielu z Państwa pamięta jeszcze nie dawno Kuba był zawodnikiem AP Gryf a teraz awansował do seniorskiego zespołu GRYF Kamień Pomorski, gdzie został pierwszym wychowankiem naszej akademii, który zadebiutował w seniorskim zespole, zaliczył w nim także asystę oraz pierwszego gola w IV lidze.
Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.