Skrzaty bawiły się grą po raz pierwszy
Nie udało się 24.04, na całe szczęście udało się dzisiaj (08.05). W niedzielne przedpołudnie odrobiliśmy zaległości w ramach rozgrywek Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej #PierwszaPiłka w kategorii Skrzata Starszego G1. W ramach rozgrywek grupy H oprócz czterech drużyn Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski zaprezentowały się także dwa zespoły Wybrzeża Rewalskie Rewal i po jednym Football Academy Trzebiatów oraz MKS Sparta Gryfice. Grający zawodnicy i zawodniczki zaprezentowali mnóstwo pięknych akcji, parad obronnych i bramkarskich, dryblingów czy też pięknych goli a wszystkim smakowała pyszna pizza.
Po zakończeniu zmagań mali uczestnicy zaśpiewali dla swoich najwierniejszych kibiców - rodziców gromkie Dziękujemy oraz wręczyli im medale za trud włożony w codzienną realizację ich pasji...