Akademia ogłasza nabór uzupełniający
Obecny nabór kierujemy przede wszystkim dla dzieci urodzonych w 2018-2019 roku, dla których tworzymy nową grupę początkującą. Oczywiście zapraszamy też dzieci i młodzież urodzonych od 2005 do 2017 roku na nasze zajęcia, które odbywają się na boisku treningowym im. Adama Eryka Forella Stadionu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim, na boisku Orlik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim przy ul. Wolińskiej 7. Przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych treningi odbywają się na hali MOSiR.
Trenerzy Akademii prowadzą zajęcia ogólnorozwojowe, gry i zabawy z piłkami. Poprzez atrakcyjne formy ruchu kształtujemy w ten sposób cechy psychiczne, fizyczne oraz intelektualne. Rozwijanie kreatywności i zamiłowania do sportu, trening piłkarski oparty na najnowszych światowych trendach szkoleniowych - to nie jedyne nasze atuty. Przede wszystkim rozwijamy pasję Twojego dziecka.
Nie czekaj dłużej i zgłoś swoją Pociechę – udział w pierwszych zajęciach jest bezpłatny. Nie prowadzimy selekcji, nie bierzemy opłat za tzw. wpisowe. Jeśli Twoje dziecko będzie chciało zagościć u nas dłużej to rodzic, jako jego przedstawiciel musi złożyć wniosek o przyjęcie w poczet członków zwyczajnych Stowarzyszenia Akademia Piłkarska – Gryf Kamień Pomorski. Wielkość składki członkowskiej jest dostosowana do realiów kamieńskich i jest o wiele niższa niż opłaty w komercyjnych akademiach piłkarskich. Jeśli na zajęcia do naszej Akademii uczęszcza rodzeństwo oferujemy zniżki.
Nasze oferta nie jest skierowana jedynie do mieszkańców Miasta i Gminy Kamień Pomorski. Wśród trenujących u nas ponad 150 dzieci są osoby m. in. Dziwnowa, Świerzna, Golczewa, Przybiernowa czy też Wolina.
Nasze zespoły uczestniczą w rozgrywkach Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Masz więcej pytań? Zajrzyj na naszą stronę internetową: http://apgryfkamien.futbolowo.pl/ oraz nasz profil na portalu społecznościowym Facebook: Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski. W razie potrzeby skontaktuj się bezpośrednio z trenerami:
Rocznik 2005-2008 oraz 2010 - Dawid Sandzewicz - tel. 506081243 (drużyna rocznika 2005-2008 występuje pod egidą MKS Gryf Kamień Pomorski)
Rocznik 2009 oraz 2013 - Remigiusz Pęcak - tel. 882643634
Rocznik 2011/2012 - Mateusz Jacewicz - tel. 725207392
Rocznik 2014 - Przemek Kasprzak - tel. 606236626
Rocznik 2015-2016 oraz 2018/2019 - Łukasz Szpakowski - tel. 661594310
Rocznik 2017 - Paweł Pawlaczyk - tel. 663381655
Dziękujemy Karolinie Roszak za projekt plakatu.
Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski ogłasza nabór uzupełniający dla dzieci chętnych do udziału w zajęciach o profilu piłka nożna.: https://www.facebook.com/APGryfKamien
W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: