Dziecięca eskorta podczas XXIII finału KALF

W sobotę (02.03) odbył się Wielki Finał XXIII Edycji Kamieńskiej Amatorskiej Ligii Futsalu. Zgodnie już z tradycją także swój ważny moment tego wieczoru mieli młodzi adepci piłkarstwa z Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski , którzy jako dziecięca eskorta wyprowadzili zawodników Mediciny i Bosmana Chomino.
Nasi zawodnicy z roczników 2013-2018 od organizatora Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim otrzymali pamiątkowe medale.
Wielki Finał zakończył się kolejnym sukcesem zespołu Mediciny, który pokonując Bosmana 3:1 wygrał te rozgrywki po raz ósmy.
foto: Karolina Roszak

W piłkarskiej przygodzie wspierają nas:

Ziemia Kamieńska - Klub Radnych