Kolejny rywal zbyt mocny dla naszych młodzików

Dzisiaj (24.10) w Kamieniu Pomorskim rozegrano mecz 9. kolejki Wojewódzkiej Ligi Młodzika Starszego gr. 1, w którym zespół AP Gryf podejmował drużynę . Niestety kolejny z rywali okazał się zbyt mocny dla naszej drużyny. Goście wygrali to starcie 6:0 a nasi zawodnicy, którzy chyba nie do końca wierzą w swoje umiejętności, mają już tylko matematyczne szanse na utrzymanie się w najsilniejszej lidze młodzika w województwie i na wiosnę najprawdopodobniej będą występować w grupie drugiej WLM.
Miejmy nadzieję, że jutro lepszy rezultat osiągną nasi trampkarze, którzy o godz. 11:00 w meczu Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy zmierzą się z Żakami Szczecin.

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.