Młodzik walczy w Łodzi

Od piątku (05.03) rocznik 2008/2009 Akademii Piłkarskiej Gryfa Kamień Pomorski przebywa w Łodzi gdzie rywalizuje w Ogólnopolskim Turnieju Hary Cup.

W piątek podopieczni duetu trenerskiego Remigiusz Pęcak wygrali po golach Michała Mazura i Maksymiliana Szpakowskiego 2:1 z Olimpią Warszawa. Niestety ten mecz okupili stratą kapitana Szymona Idzika, który zamiast pomagać kolegom na boisku musiał udać się do szpitala. W wyniku starcia z bramkarzem doznał złamania palca u nogi i teraz przez kilkadziesiąt dni czeka go poruszanie o kulach i w ortezie.

W sobotę rano osłabiony zespół zagrał chyba swój najlepszy mecz od jakiegoś czasu. Po pięknym golu Mateusza Pszczółkowskiego kamieńscy zawodnicy zremisowali 1:1 z drużyną Akademii Piłkarskiej Talent Białystok, która była jednym z faworytów do zwycięstwa w tym turnieju. Niestety w kolejnych dwóch sobotnich meczach nie było już tak dobrze, porażki 0:4 z Pogonią Siedlce oraz 0:1 z Sygnałem Lublin spowodowały, że w niedzielę pozostała walka o miejsca 5-8. Szczególnie w tym drugim pojedynku zabrakło trochę szczęścia jak i sił...

Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.