Passa trwa
W piątek (26.02) wieczorem Trampkarze zdecydowanie wygrali kolejne spotkanie towarzyskie. Tym razem podopieczni Dawida Sandzewicza odprawili z kwitkiem 7:0 (4-0).
Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Mateusz Kamiński trzy, Aleksander Woźniak dwie oraz po jednym trafieniu zaliczyli Adrian Konopski i Julian Jankowski. Pierwszy gol w tym starciu padł już w 22. sekundzie pojedynku a w 4. minucie było już 2:0.
Gole z tego starcia:
Skład drużyny AP Gryf:
Bruger - Kułaga, Bodek F., Jodłowski, Major, Wójcik, Pikulski, Woźniak, Polak, Termanowski, Konopski
Rezerwa: Augustyniak, Ryterski, Kamiński, Wiśniewski, Kusz, Jankowski
Stowarzyszenie Akademia Piłkarska - Gryf Kamień Pomorski informuje, że realizuje zadanie publiczne "Prowadzenie szkolenia sportowego ze specjalnością piłka nożna wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Kamień Pomorski, promocja zdrowego stylu życia, w tym realizacja działań profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych". Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Kamień Pomorski.