Pewna wygrana w sparingu

Dzisiaj (13.09) rocznik 2006/07 Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski rozegrał grę kontrolna ze Spartą Gryfice (rocznik 2006). Choć to nie wynik był najważniejszy tego dnia, to mimo wszystko nasza drużyna wygrała 4:1 (0:1) po dwóch bramkach Mateusza Kamińskiego, Adriana Kaczmarka oraz Bartka Wójcika.

Drużyna AP Gryf zagrała w składzie: Ryterski Jakub - Bodek Hubert, Przybysz Błażej, Adamek Kacper, Karol Waga, Bodek Fabian, Jaszkul Dawid, Eliasz Kasuła. Na zmianę wchodzili Woźniak Aleksander, Wójcik Bartek, Ryznar Dominik, Lorek Marcel, Żurawski Szymon, Kamiński Mateusz, Augustyniak Rafał, Kaczmarek Adrian.

- W meczu zawodnicy mieli wyznaczone konkretne cele, które średnio zostały przez nich realizowane. Ciągle się uczymy tej dyscypliny sportu jaką jest gra w piłkę nożną. Każdy popełnia błędy a wygrywa Drużyna kora popelnia ich po prostu mniej - mówił po meczu trener zespołu Dawid Sandzewicz.