Pierwsze punkty na wiosnę młodzików
W środę (24.04) odbyło się zaległe starcie w Regionalnej Lidze Młodzików gr. 1 pomiędzy drużyną rocznika 2011-2013 Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski i złożonym z zawodników z roczników 2012-2014 zespołem Jantara Dziwnów. Mimo ambitnej postawy gości dysponujący z racji przewagi wieku lepszymi warunkami fizycznymi zawodnicy AP Gryf za sprawą sześciu trafień Igora Siudmaka wygrali te zmagania 6:0. To nie koniec ligowych zmagań. Już jutro (26.04) zaplanowano awansem mecz 5. kolejki Regionalnej Ligi Trampkarzy - rocznik 2009, w sobotę zagrają seniorzy i juniorzy Gryf Kamień Pomorski, natomiast w niedziele trampkarze młodsi Akademii.
Plan gier dla zespołów z herbem Gryfa na piersi przedstawia się następująco:
Regionalna Liga Trampkarzy C1 RW - gr. 1
Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski U15 - Polonia Płoty U15
26.04 / 18:00
Klasa okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Grzędzice
27.04 / 14:00
Wojewódzka Liga Juniorów Starszych
Gryf Kamień Pomorski U19 - MKP Szczecinek U19
27.04 / 16:30
Regionalna Liga Trampkarzy C1 RW - gr. 1
Sparta Gryfice U15 - Akademia Piłkarska Gryf Kamień Pomorski U14