Ponownie trampkarze starsi tylko z punktami
W miniony weekend o ligowe punkty z drużyn młodzieżowych noszących herb Gryfa na piersi rywalizowały jedynie zespoły Akademii i podobnie jak przed tygodniem punkty udało się wywalczyć jedynie trampkarzom starszym. Spotkanie juniorów Gryf Kamień Pomorski z Chemikiem Police zostało przełożone na inny termin, wcześniej jednak 17.04 przegrali oni w zaległym wyjazdowym starciu ze Stalą Szczecin 0:3.
Pierwsi na boiska w sobotnie przed południe wyszli trampkarze młodsi AP Gryf (rocznik 2010-2012), którzy zmierzyli się osłabioną (w niepełnym składzie), ale złożoną z zawodników z rocznika 2010 oraz jednego gracza urodzonego w 2009 roku, drużyną Floty Świnoujście. Młodzi piłkarze z 44. wysp wykorzystali swoją przewagę fizyczną, także lepsze piłkarskie umiejętności wysoko ogrywając gospodarzy. Honorowego gola dla AP Gryf zdobył Filip Konwisarz.
Zupełnie inny obraz miało starcie trampkarzy starszych Akademii (rocznik 2009) ze Spartą Gryfice. Tutaj piłkarska jakość, fizyczność była po stronie Kamienian, którzy po trzech golach Antka Sobczyka, jednym trafieniu Wiktora Wisłockiego oraz Igora Laskowskiego wygrali 5:1.
W sobotę (20.04) zagrali także pozostali piłkarze z rocznika 2011-2012 występujący w Terenowej Lidze Młodzika. O ile w pierwszej połowie i trafieniu Igora Siudmaka udawało się im rywalizować jak równy z równym z PSFS Płoty, to po zmianie stron ich gra znowu się posypała i ostatecznie wysoko przegrali z gośćmi z Płot.
W piłkarskiej przygodzie wspierają nas: